Pneumatiky, které kombinují vysokou rychlost a vynikající zimní vlastnosti

Není vždy snadné najít vynikající zimní pneumatiky pro rychlá vozidla, ale Nokian Snowproof P dokázala tuto mezeru zaplnit sadou výjimečných pneumatik, které dobře fungují v podmínkách střední Evropy. Rozdíl ve střední Evropě ve srovnání se severní Evropou spočívá v tom, že počasí je nestabilnější a na severu nemáte vždy dlouhé zimní zimy. Máte také dálnice s vyšší rychlostí a v některých případech bez omezení rychlosti, jako je tomu u dálnice v Německu. Existují také omezení, pokud jde o zimní pneumatiky, zatímco pneumatiky s hroty nejsou v Německu a Polsku povoleny.

Častější je také používání sněhových řetězů, kde je budete muset nasadit, když je to doporučeno, nebo na silnicích, které to vyžadují. Díky prémiovým zimním pneumatikám budete mít jistotu, že budete mít po celou zimní sezónu vynikající přilnavost bez ohledu na povětrnostní podmínky. Nejběžnější volbou zimních pneumatik jsou pneumatiky bez hrotů, známé také jako třecí pneumatiky. Jsou povoleny ve všech zemích, protože nemají kovové trny vyčnívající z dezénu, což je v Německu a Polsku zakázáno. Díky tomu jsou pneumatiky bez hrotů pohodlné, protože můžete cestovat přes hranice zemí, a mohou fungovat dobře, i když na zemi není žádný sníh.

Při jízdě v zimě v oblastech se zimním počasím byste měli mít na autě vždy zimní pneumatiky. Pokud tedy máte pěkné sportovní auto a budete si chtít i nadále užívat vysoké rychlosti a přitom být připraveni na zimu, Nokian Snowproof P jsou nejlepší volbou od společnosti, která poprvé představila zimní pneumatiky 1935 a od té doby je na trhu neustále lídr v oblasti vývoje nových a vylepšených pneumatik. Nokian Snowproof P se vyznačuje vysoce výkonným ovládáním a spolehlivou a kontrolovanou zimní přilnavostí. Jsou dokonce vynikající při manipulaci, pokud jde o rozbředlý sníh, což je běžné, když máte mokrý sníh, což se může stát také, když začne pršet, když máte zasněžené silnice. Zde je důležité zabránit slushplaningu stejným způsobem, jakým chcete zabránit aquaplaningu. Běhoun musí být optimalizován tak, aby bylo zajištěno, že se rozbředlý sníh posunul po stranách pneumatik, nebo aby byl uložen v hloubce běhounu, aby zajistil, že vaše pneumatika zůstane v kontaktu s povrchem vozovky.

Skutečnost, že jsou schváleny pro zimní použití, znamená, že mají alpský symbol označující, že během testů splnili výkonnostní kritéria, a nemají pouze označení M + S, což je jen označení, které si výrobci pneumatik opatřili pneumatiky naznačují, že běhoun zvládne těžké pevné látky, jako je sníh nebo bláto. To není žádný skutečný údaj o tom, jak dobře budou fungovat v zimních podmínkách, kde máte sníh, led a rozbředlý sníh.

Další informace týkající se vysokorychlostních a vysoce výkonných zimních pneumatik naleznete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/